Logo Mateřská škola Šluknovská
Dnes je 29. ledna 2023 a svátek má Zdislava.

Aplikace Twigsee

1.prosince 2022  |   Petra Jindráčková  |   172x  |

Od prosince 2022 - oficiálně využíváme aplikaci Twigsee!!

Vážení rodiče, děkujeme za spolupráci ve zkušebním období, od 1.12.2022 již používáme oficiálně k omlouvání dětí, sdělování aktuálních informací a dění v MŠ aplikaci Twigsee. Prosíme ještě u některých doplnění veškerých informací – kontakty, zmocněné osoby pro vyzvedávání dětí, případné alergie apod. Pro nás je aplikace velmi přínosná – máme veškeré potřebné údaje v případě potřeby ihned k dispozici, školní jídelna má přehled o počtu dětí bez telefonování do tříd atd. Věříme, že i pro vás je omlouvání snazší, stále je však nutné informovat telefonicky nebo e-mailem, pokud je u dítěte zjištěno infekční onemocnění , o kterém jsme povinni informovat ostatní rodiče!